ОПРОС: Каковы привычки вашей семьи в чистке зубов?

22. Sep 2015, 10:00 Мамин Клуб Мамин Клуб

А ты знаешь, что зубы нужно чистить с момента их появления? А знаешь, как важно ребёнка уже с дошкольного возраста приучать это делать с радостью? Как ему помочь? Выбирай зубную щётку, которая ему нравится и вместе с ним. Рассмотрите различные детские зубные пасты, сходите к зубному гигиенисту, который покажет, что кабинета зубного врача не нужно бояться. Да, может пригодятся песочные часы! Но мы хотим, чтобы ты поделилась личным опытом, поэтому приглашаем принять участие в опросе!

Будут и подарки!

Книги от издательства Whitebook.lv!

"Spēle sākas", Ernests Klains

20150907092655-93304.jpg

Ir 2044. gads un pasaule ir skarba vieta – bada, nabadzības un pārapdzīvotības nomocīta. Glābiņu no realitātes cilvēki meklē simulācijas spēlē OĀZE – utopiskā vidē, kurā iespējams pilnīgi viss. Laika gaitā no unikālas virtuālās realitātes spēles OĀZE ir pārvērtusies par socializēšanās, biznesa, darba un mācību vietu lielākajai daļai sabiedrības. Veids Vatss ir uzaudzis simulācijā. Vēl vairāk – viņš veltījis savu dzīvi, lai soli pa solim izprastu smalkākās OĀZES detaļas un tās radītāja Džeimsa Halideja apsēstību ar 80. gadu popkultūru. Veida eksistences vienīgais mērķis ir atminēt Halideja mīklu – atrast spēlē iekodētos slepenos uzdevumus un atrisināt tos. Ikviens zina, ka pirmais, kurš to izdarīs, kļūs par miljardiera mantinieku un iegūs vienpersonisku varu pār ietekmīgāko spēku pasaulē – OĀZI. Veids atrisina pirmo mīklu, iegūstot informāciju, kuras dēļ daudzi ir gatavi nogalināt. Vienā dienā puisis kļūst par slavenību, aizsākdams baisas sacīkstes uz dzīvību un nāvi...

"Teikšu kā ir, sen nebiju lasījis tik interesantu daiļliteratūras darbu."  (Kristaps Skutelis)

Grāmatas aptuvenā vērtība veikalos: 17 EUR

Больше о книги здесь здесь>>

"Runcis Puncis", Robs Skotons

20150907092843-55515.jpg

Burvīgā bērnu Roba Skotona (Rob Scotton) sirsnīgo stāstu sērija par kaķu puiku Runci Punci jo īpaši patiks mazajiem, kas plāno uzsākt bērnudārza vai skolas gaitas. Jaukais grāmatas varonis ir ieguvis fanus visā pasaulē. Katrā grāmatas lapaspusē ir atrodami jautri un aizraujoši zīmējumi, kas rada vēlēšanos to šķirstīt atkal un atkal. Puncis interesantā veidā māca bērnus būt draudzīgiem un mīlēt pasauli tādu kāda tā ir – ar visiem trūkumiem un dīvainībām. Grāmatā "Runcis Puncis" (Splat the Cat) Runcis Puncis gatavojas savai pirmajai skolas dienai minču skolā.

Runcītis ir dikti satraucies, jo nevienu skolā nepazīst, tāpēc nolemj ņemt līdzi savu labāko draugu pelēnu Seimūru, kas tiek paslēpts kaķēna pusdienu kārbā. Kas notiks, kad Seimūrs izmuks no savas slēptuves? Vai Puncītis iemantos jaunus draugus? Ko jaunie skolasbiedri teiks par Punča mīļdraugu Seimūru? Par laimi, skolā Punci sagaida skolotāja Pūkvaidzes kundze, kas izrādās liels palīgs un atbalsts kaķēna pirmajā trauksmainajā skolas dienā.

Grāmatas aptuvenā vērtība veikalos: 8 EUR

Больше о книге ЗДЕСЬ>>


Прими участие в опросе до 22 сентября включительно.

Мамин Клуб

В рамках кампании „Man ir tīri zobi!” опрос поддерживают:

20150901141627-61660.jpg20150901141620-33397.jpg

20141126093958-81043.jpg