Видеозапись Oнлайн ТВ 17 октября

17. Oct 08:13 Мамин Клуб Мамин Клуб

Новый телесезон Маминого клуба в разгаре и с большой радостью мы приглашаем вас присоединиться к нашему первому осеннему Онлайн ТВ 17 октября!

На протяжении двух часов послушаем советы специалистов, получим ответы на вопросы про беременность, уход за малышом, о женском здоровье. Подключайтесь к maminklub.lv 17 октября в 10:00!

Māmiņu Kluba jaunā sezona ir pa īstam ieskrējusies, un mēs ar lielu prieku aicinām tevi pievienoties arī mūsu šīs sezonas pirmajam Online TV raidījumam 17.oktobrī. Mums ir dažādi jaunumi un lielākais no tiem- savos datora, planšetdatoru un viedtālruņos redzēsies kā vadītāju Māmiņu Kluba raidījuma vadītāju Rūtu Dvinsku!

Vairāku stundu garumā smelsimies padomus no dažādiem speciālistiem, gūstot atbildes uz svarīgiem jautājumiem, kas skar gan bērniņa gaidīšanu, gan aprūpi un arī sievietes labsajūtu. Slēdzies klāt www.maminuklubs.lv 17.oktobrī plkst. 10:00!

Māmiņu Kluba Online TV pirmajā raidījumā:

Uzzini, kas ir Māmiņu Kluba Labdarības fonds

Online TV jaunās sezonas pirmo raidījumu sāksim, pastāstot par to, kas ir Māmiņu Kluba Labdarības fonds - kādi darbi līdz šim paveikti un kam, pateicoties ziedotāju atbalstam, jau palīdzēts.

Noskaidrosim visu svarīgāko par grūtnieču vitamīniem

Gaidot bērniņu topošās māmiņas dažkārt apjūk plašajā vitamīnu piedāvājuma klāstā grūtniecēm. Tāpēc Taula Riga produktu speciālisti Ingu Grīsli iztaujāsim par to, kā izvēlēties grūtniecēm vispiemērotākos vitamīnus, kam jābūt to sastāvā un vai tos lietot visu grūtniecības laiku.

Runāsim par iespējām Latvijā uzglabāt bērniņa cilmes šūnas

Bērna veselība mums vienmēr ir pirmajā vietā, tāpēc topošie vecāki aizvien biežāk aizdomājas par cilmes šūnu saglabāšanu, kas ir kā veselības apdrošināšana bērna visiem turpmākajiem dzīves gadiem. Tiesa, nereti vecākus par labu šim lēmumam attur dažādi mīti un aizspriedumi. Tāpēc Māmiņu Kluba Online TV tiksimies ar iVF Riga Cilmes šūnu centra pacientu koordinatori Diānu Lao Stumbri un Cilmes šūnu centra laboratorijas vadītāju Elīnu Zandbergu, lai uzzinātu par iespējām cilmes šūnas uzglabāt Latvijā, un to, kā notiek to apstrāde un pielietošana dažādu saslimšanu ārstēšanā.

Runāsim par jaundzimušā aptieciņas saturu

Kad pieteicies bērniņš, mēs pamazām sākam sarūpēt visas gaidāmajam mazulim vajadzīgās lietiņas. To vidū ir arī aptieciņa, kurā glabājam visu, kas vajadzīgs jaundzimušā veselībai. Ko tajā likt likt iekšā un vai tāda vispār nepieciešama, uz šiem un vēl citiem jautājumiem atbildēs speciāliste no Kabrita.

Uzzināsim, svarīgāko par mākslīgajiem piena maisījumiem

Gadījumos, kad māmiņai nav iespējas mazuli zīdīt ar savu pienu, tiek izvēlēti piena maisījumi. Tomēr dažkārt, dažādu iemeslu dēļ, var gadīties situācijas, kad iepriekš lietoto piena maisījumu nepieciešams aizstāt ar citu, taču kā to vispareizāk darīt? Online TV laikā iztaujāsim Milupa/ Aptamil pārstāvi par to, kā vispareizāk pāriet no viena piena maisījuma uz citu, un kā piena maisījumu pagatavot vispareizāk?

Runāsim par jogas relaksāciju topošajām māmiņām

Topošajai māmiņai ir svarīgi justies labi un lielisks palīgs šajā ziņā ir joga, kas ļauj apgūt relaksācijas tehniku. Topošo māmiņu joga ir vērsta uz pozām, lai palielinātu izturību un ķermeņa lokanību, palīdzētu atvieglot dzemdību pozas un apgūt pareizu elpošanu. Māmiņu Kluba Online TV viesosies Vecāku skolas pasniedzēja, diplomēta masiere un jogas pasniedzēja Liene Krauze, lai vairāk pastāstītu par jogas relaksācijas tehnikām topošajām māmiņām.

Online TV Мамин клуб 17 октября:

10.00 - 10.25 о Благотворительном фонде Маминого клуба

Расскажем о нём - что сделано за прошедший период, кому оказана помощь благодаря пожертвованиям и активным действиям Фонда;

10.25 - 10.55 Самое важное о витаминах в период беременности;

Ожидая кроху, будущая мама путается в многообразии ассортимента аптечных витаминов. Специалист Taula Riga Инга Грисла расскажет о том, как выбрать самые подходящие витамины, что должно быть в их составе и принимать ли их в течение всей беременности.

10.55 - 11.25 Какие возможности в Латвии для сохранения стволовых клеток новорожденного?

Здоровье будущего малыша для нас на первом месте - поэтому родители всё чаще задумываются о сохранении стволовых клеток малыша - это как его страхование на все года. На самом деле до сих пор вокруг этой процедуры немало мифов и загадок. Поэтому в наш эфир мы пригласили координатора Центра стволовых клеток iVF Riga Диану Лао Стумбру и заведующую лабораторией Элину Зандбергу, чтобы узнать о возможностях именно в Латвии.

11.25 - 11.55 Содержимое аптечки малыша

Собирая приданое для будущего малыша, один из самых важных пунктов - грамотно собранная аптечка. Что в ней должно быть? Поговорим об этом со специалистом от Kabrita.

11.55 - 12.25 Важные вопросы о исскусственных молочных смесях

Случается, что мама не кормит грудью и встаёт вопрос о выборе подходящей смеси для малыша. Не все они одинаковы по составу. Как ыбрать наиболее подходящую? Спросим об этом представителя Milupa/ Aptamil!

12.25 Йога для будущих мам

Йога отлично помогает для релаксации. Йога для будущих мам отличается от обычной йоги - она ориентирована на позы, повышающие гибкость тела, правильное дыхание, выносливость. У нас в гостях дипломированный преподаватель йоги, тренер Школы родителей Маминого клуба Лиене Краузе, которая расскажет больше об особеностях йоги в период беременности.

ВСТРЕЧАЕМСЯ В ЭФИРЕ 17 ОКТЯБРЯ В 10.00!